قوانین خاص میزبانی

- نمایندگان شرکت (ریسلر ها ) به هیچ عنوان اجازه ارائه هاست رایگان ندارند در صورت اثبات این موضوع تمامی اکانت های نماینده مسدود خواهد شد.
- شرکت مسئولیتی در قبال تحویل داده های موجود در فضای میزبانی وب به خریدار نداشته و خریدار موظف به استفاده از FTPخواهد بود.
- شرکت مسئولیتی نسبت به بارگذاری اطلاعات (Upload) در فضای میزبانی خریدار ویا download اطلاعات وی به صورت رایگان ندارد.
- شرکت مسئولیتی نسبت به نصب نرم افزار برای خریدار به صورت رایگان ندارد.
- شرکت تلاش خود را جهت راهنمایی خریدار در مسائل فنی می کند ولی خریدار خود مسئول است با اطلاعات فنی سرویس میزبانی وب آشنائی داشته وشرکت مسئولیتی نسبت به آموزش نحوه بهره برداری صحیح از سرویس ندارد.
- خریدار حق نصب و ایجاد آپلود سنتر و ارسال بازدید های تقلبی برروی هاست اشتراکی هاستینه را ندارد. درصورت مشاهده اکانت مورد نظر ساسپند و بسته خواهد شد و مشتری حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت.
-بر روی سرورهای هاست اشتراکی  ونمایندگی به هیچ وجه اجازه قرار دادن فایل و اطلاعات برای دانلود کاربران داده نخواهد شد و در صورت مشاهده بدون هماهنگی سرویس مشتری مسدود و کلیه اطلاعات حذف خواهد شد..  و در صورت خرید و عدم توجه به این قانون سرویس مشتری مسدود و هزینه ایشان طبق قانون بازگشت مسترد میشود.
-سرویس های نمایندگی برای هاست سایت های پربازدید مناسب نمیباشد از مشتریان تقاضا میشود در خرید خود دقت لازم را مبذول نمایند. و در صورت خرید و عدم توجه به این قانون سرویس مشتری مسدود و هزینه ایشان طبق قانون بازگشت مسترد میشود.


آیا این پاسخ به شما کمک کرد?

در همین زمینه
حداکثر زمان تحویل (مشاهدات: 463)
تحویل خدمات (مشاهدات: 389)
امنیت ومحرمانگی (مشاهدات: 432)
نسخه پشتیبان (Backup) (مشاهدات: 461)
شرایط و قوانین مالی (مشاهدات: 470)

Powered by WHMCompleteSolution

منوی سریع

ورود کاربر

ایمیل

کلمه عبور

مرا به خاطر بسپار


ما را در تویتر دنبال کنید
بانکهای قابل پرداخت شرکتهای پشتیبان وب
logo-samandehi
: